VI Niedziela Wielkanocna – B, 6 maja 2018 r.

1. Chrystus wybiera, lecz wielu na ten wybór nie odpowiada. Przygoda na ewangelicznej drodze zaczyna się wtedy, gdy człowiek wybiera Jezusa. Jego wybór i nasz wybór sprawia, że przynosimy owoc dobrych czynów. Wybrać Chrystusa, to zawrzeć z Nim przyjaźń.

poniedziałek –  NMP Matki Łaski Bożej – patronki Kielc

wtorek – Św. Stanisława bpa i m.

niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Nabożeństwo majowe:

codziennie –   godz. 17.30

niedziela –  godz. 16.30

– mieszkańcom  Skib  za sprzątanie kościoła  i za ofiarę  –100 zł

Następne sprzątanie kościoła  mieszkańcy:  Skib  następne  rodziny

piątek  – godz. 18.30

1. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie książeczek dzieciom przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy św. ostatnie spotkanie z rodzicami.

1. W niedzielę 13 maja o godz. 15.00 w naszej świątyni Przegląd Pieśni Maryjnych.  Zapraszają:  p. Burmistrz Robert JAWORSKI i Duszpasterze.

1. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy w dniach 23 -30 września 2018 r. Wszystkich chętnych prosimy o wpłatę zaliczki 550 zł do 20 maja b.r.

1. Zapraszamy na XXII Spotkanie Młodych do Lednicy. Wszystkie informacje i regulamin na stronie: www.lednica2000.pl. Organizujemy wyjazd a naszej parafii w piątek (1.06.2018 r. ) o godz. 23.30, powrót w niedzielę (3.06.2018 r.) w godzinach południowych. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.

1. Wszystkich kandydatów, którzy przystąpią w tym roku do bierzmowania, jak również młodzież klas II gimnazjum i klas VII, którzy w przyszłym roku pragną przystąpić do tego sakramentu zapraszamy na nabożeństwo przed Zesłaniem Ducha Świętego – 19 maja na godz. 19.30. Zapraszamy ich rodziny i wszystkich chętnych!

1. Podziękowanie za porządkowanie terenu – pracowali:
  2. SKÓRA Dariusz
  3. KARWOWSKI Jan
  4. CHMIEL Stanisław
  5. KURTEK Ryszard
  6. FLORKIEWICZ Daniel
  7. WOŚ Czesław
  8. BOROWIEC Bogusław
  9. KOWALSKI Marek
  10. KNAP Dariusz
  11. DOMAŃSKI Andrzej

Drzewo z wycinki można zabierać za darmo.