Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – B – 11.03.2018 r.

 1. Złe czyny zmuszają człowieka do ucieczki od światła. Nie chce bowiem brać odpowiedzialności za swoje czyny. Przyjdzie jednak dzień, w którym nie będzie gdzie uciekać, bo światło ogarnie wszystko. Szczęśliwy, kto w te Misje św. swoje czyny dobrowolnie przyniesie do światła.
  ZAPRASZAMY:
  Droga Krzyżowa – piątekgodz. 16.30 
  Gorzkie Żale – niedziela  – godz. 16.30.
 1. Przygotowanie liturgiczne dla rodziców (pierwsze dziecko) i chrzestnych w przyszłą niedzielę 18 marca godz. 18.00 – sala na plebanii.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania (klas III gimnazjum).
 3. Przegląd Pieśni Wielkopostnych dla zespołów i solistów z Gminy Chęciny – 18 marca 2018 r. (niedziela) godz. 15.00 w naszej świątyni. Zaprasza p. Burmistrz Robert JAWORSKI i ks. proboszcz Jan KUKOWSKI.
 4. Rozpoczynamy MISJE ŚWIĘTE, które prowadzą: O. Redemptoryści: O. Kazimierz GŁAZ i O. Witold RADOWSKI – Rektor klasztoru z Tuchowa.

  Droga Krzyżowa
  na zakończenie Misji Świętych ulicami miasta   piątek – 16.03.18 o godz. 16.30 z kościoła (schodami) – Rynek Górny (Pl. 2 Czerwca) – ul. Łokietka, Rynek Dolny (Pl. Żeromskiego) – ul. Staszica – ul. A. Krajowej – ul. Franciszkańska – ul. Małogoska – Pl. 2 Czerwca – schodami do kościoła  Przynosimy krzyże i lampiony. Zapraszamy!!!

  Msza św. o godz. 18.00 której będzie przewodniczył J.E. Ks. Biskup Jan PIOTROWSKI. Poświęcenie krzyż misyjnego.