Ogłoszenia – 21.01.2018

  1. KANCELARIA czynna we wtorek,  czwartek – rano,  w sobotę  – rano i popołudniu.
  2. KSM Diecezji Kieleckiej organizuje w Chęcinach Warsztaty Taneczne. Odbędą się one w dniach 26-28 stycznia 2018 r. Zapraszamy młodzież od 13 roku życia. Zgłoszenia i bliższe informacje u ks. Marka.
  3. KSM Diecezji Kieleckiej już po raz szósty organizuje Konferencję Walentynkową. Tym razem wydarzenie pt.: „W klimacie miłości, przyjaźni i wiary”. Spotkanie z Szymonem Hołownią odbędzie się w sobotę 3 lutego 2018 r. o godz. 18.00 w IV Liceum Ogólnokształcącym w Kielcach (ul. Radiowa 1). Wstęp wolny. W celach organizacyjnych jest prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: www.kielce.ksm.org.pl.
  4. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Włoch w dniach 3-11 kwietnia 2018 r. W programie m. in.: Orvieto, Watykan, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Cascia, i Asyż. Program do pobrania w zakrystii.